Menu
Sepetin

Sirkeler

Alıç Sirkesi500 mlAlıç sirkesinin kalbe faydaları arasında kan dolaşımını hızlandırma, kalp kaslarını güçlendirme, damar genişletme ve damar açılmasına yardımcı olma sayılır ancak ürün tedavi amaçlı değil, düzenli tedaviye ek olarak kullanılabilir. Yüksek tansiyonu kısa sürede dengele..
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Ananas Sirkesi500 mlAnanas içerdiği vitaminler ve mineraller açısından çok zengindir. Dolayısıyla ananas sirkesi de insan sağlığı için oldukça güçlü bir besin kaynağıdır. Yoğun miktarda; demir, kalsiyum, vitamin A, vitamin B ve vitamin C içermektedir.Bağışıklık sistemini güçlendirir ve kanserden kor..
45,00 TL
Vergiler Hariç:45,00 TL
Balzamik Sirkesi500 mlÜzümün tüm değerlerini eksiksiz taşıyan balsamik sirke, mide hastalıklarına karşı birebir etkili olup, hazımsızlık ve gastrite karşı mükemmel bir ilaçtır. Pek çok hastalığa karşı daha güçlü olmayı sağlayan sirke ile bağışıklık sistemi güçlenir. Damar sağlığını ko..
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Çam Kozalagı Sirkesi500 mlSatışta olan Çam Kozalağı Sirkemiz 500 ML cam şişelerdedir.Doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir. Mayalanması için bal kullanılmıştır. Asitlik derecesi %2-5 arasındadır. Koruyucu herhangi bir kimyasal katkı ve alkol içermez.Sirke süresiz bir üründür, tortu yapması normald..
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Dogal Üzüm Sirkesi500ml* Üzüm sirkesi dolgunluk hislerini artırarak ve açlık hormonlarının salınmasını geciktirerek kilo kaybını destekleyebilir* Üzüm sirkesindeki yüksek asetik asit ve polifenol seviyeleri kalp hastalığı için risk faktörleri olabilecek toplam kolesterol, kan basıncı ve trigliseritl..
30,00 TL
Vergiler Hariç:30,00 TL
Dört Hırsız Sirkesi500mlDört hırsızın sirkesi yağlı cildi temizlemek için saf olarak kullanılır. Özellikle hassas ciltlerde cildi temizlemek, yatıştırmak ve yumuşatmak amacıyla akne vulgaris, cilt tahrişleri, kaşıntı, yaralar, böcek ısırıkları için idealdir. Aynı zamanda ev ve ekipmanların..
45,00 TL
Vergiler Hariç:45,00 TL
İncir Sirkesi 500 mlİncir Sirkesi FaydalarıBağışıklık sistemini güçlendirir. Nezle ve grip gibi enfeksiyonlara karşı koruma sağlar.Sindirimi kolaylaştırır.Hazımsızlığa yardımcıdır.İştah açar.Kolesterolü düşürür.Kalp ve damar sağlığını korur.Kemik erimesine karşı koruma sağlar.Vücudu toksinlerde..
35,00 TL
Vergiler Hariç:35,00 TL
Keçi Boynuzu Sirkesi500 mlAKCİĞER KANSERİNİ ÖNLER; En kötü kanser türlerinden olan akciğer kanserine karşı oldukça etkili olduğu biliniyor. GRİBE, ÖKSÜRÜĞE İYİ GELİR; İçindeki E vitamini sayesinde; öksürüğe, gribe, kemik erimesine ve kansızlığa iyi gelir...
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Sarımsaklı Limonlu Maydonozlu Sirke500 mlDoğal sürecini tamamlayarak elde edilen limon sirkesine, maydanoz ve sarımsak eklenerek elde edilir. Geleneksel doğal fermantasyon yöntemi ile elde edilmektedir. Limon Sirkesi, birçok sirke çeşidine göre çok bulunabilen bir sirke değildir. Sonbahar kış ayları..
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Vişne Sirkesi500mlA ve C vitamini bakımından zengin olduğu için yaşlanmaya karşı etkilidir.İyi bir melatonin kaynağı olduğu için uyku problemlerinde yardımcıdır.Kan basıncını dengelediği için kalp dostudur.Güçlü bir antioksidan olduğu için vücudu toksinlerden arındırır.Hücre duvarlarını koruduğu içi..
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)