Menu
Sepetin

Reçeller

Cevizli İncir ReçeliEn kaliteli kuru incirlerin, en kaliteli yerli cevizlerle buluşması.İçine bolca ceviz katılan bu reçelimiz en çok satanlar listesinde olup sadece reçel olarak değil, dondurma yanında tatlı olarakta tüketilebilen enerji ve lezzet deposu bir ürünümüzdür.Serin ve karanlık yerde muha..
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Nar Reçeli Türk mutfağında önemli bir yere sahip olan reçeller, çeşitli meyvelerin şeker ile harmanlanması ile üretilmektedir. Kahvaltılarda sıklıkla tüketilen reçel ürünleri, günümüzde çeşitli gıda markaları tarafından üretilerek sofralarımıza ulaştırılıyor. Son zamanlarda lezzet severler..
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Portakal Reçeli portakal kabuğu, su ve şeker ile hazırlanmıştır. Portakal Reçeli içeriğinde başka bir madde yoktur.Portakal Reçelinin kavanozunun kapağını açtığınız da meyvenin kokusunu alacağınız tamamen doğal, geleneksel yöntemlerle üretilmiştir. Portakal Reçeli doğal..
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Şekersiz Çam Kozalagı ŞurubuTaze çam kozalağı ve filizlerinden elde edilmiştir.Odun ateşinde kaynatılmıştır.Az miktar şeker pancarı ilave edilmiştir.Açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza ediniz ve 15 gün içerisinde tüketiniz...
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Süt Reçeli425 mlSüt Reçeli Kalsiyum ve Fosfor DeposuAynı zamanda 129 mg sodyum ve 22 mg magnezyum da içeriyor. Vitamin yönünden de son derece zengin olan süt reçelinde A, C, D, B6 ve B12 vitaminler bulunduğundan vücudun günlük vitamin ihtiyacını karşılama noktasında önemli bir gıda!..
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Yeşil İncir ReçeliMevsiminde toplanan yeşil incirlerden geleneksel yöntemler ile %100 doğal, katkısız ve ev yapımı olarak üretilmiştir. Rengine, kokusuna ve tadına hayran kalacaksınız. Reçellerimizi ister kahvaltıda ekmeğinizin üzerine sürün, isterseniz tatlı tariflerinizde, cheesecakelerinizde, tur..
40,00 TL
Vergiler Hariç:40,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)