Menu
Sepetin

Kuru Meyveler

Kuru Meyveler Haskanli.com'da

DOĞAL ANTEP FISTIĞI - ÜCRETSİZ KARGOFarklı Vitaminler İçerir: E, C ve A vitaminlerinin içeriği düşük olsa da, önemli bir miktarda B vitamini içermektedir. Bir bardak antep fıstığı tüketildiğinde günlük B6 vitamini ihtiyacının %40’ı karşılanmış olur. B6 vitamini tüketimi sayesinde birçok rahatsı..
124,00 TL
Vergiler Hariç:124,00 TL
DOĞAL ANTEP FISTIĞI - ÜCRETSİZ KARGOFarklı Vitaminler İçerir: E, C ve A vitaminlerinin içeriği düşük olsa da, önemli bir miktarda B vitamini içermektedir. Bir bardak antep fıstığı tüketildiğinde günlük B6 vitamini ihtiyacının %40’ı karşılanmış olur. B6 vitamini tüketimi sayesinde birçok rahatsı..
48,00 TL
Vergiler Hariç:48,00 TL
DOĞAL ANTEP FISTIĞI - ÜCRETSİZ KARGOFarklı Vitaminler İçerir: E, C ve A vitaminlerinin içeriği düşük olsa da, önemli bir miktarda B vitamini içermektedir. Bir bardak antep fıstığı tüketildiğinde günlük B6 vitamini ihtiyacının %40’ı karşılanmış olur. B6 vitamini tüketimi sayesinde birçok rahatsızlık ..
87,00 TL
Vergiler Hariç:87,00 TL
FISTIKLI MUSKA - ÜCRETSİZ KARGO* Türkiye'de üretilmiştir. % 100 Yerli Ürün* Antep Fıstığından yapılmıştır. * Enerji verici atıştırmalıktır.* Katkı maddesi ve trans yağ yoktur.* Koşulsuz iade edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.* Sağlığınız için Kilitli Kraft Ambalaj kullanıy..
66,00 TL
Vergiler Hariç:66,00 TL
DOĞAL KAHVALTILIK ZAHTER  - ÜCRETSİZ KARGOFaydaları   Kekiğe olan benzerliğiyle bilinen zahter yaraları iyileştiriyor, sinirleri güçlendiriyor.   Bu mucizevi bitki böbrekleri hastalıklara karşı koruyor...  Zahter Ballıbabagiller familyasına ait bir bitkidir. Kekiğe olan..
30,00 TL
Vergiler Hariç:30,00 TL
DOĞAL KELEBEK SUCUK - HASKANLI ORGANİK - ÜCRETSİZ KARGOCevizli  sucuk , taze üzüm şırasının veya pekmezin nişasta ile kaynatılıp hazırlanan ... Cevizli  sucuk  ülkemizde maraş  sucuğu , köme, bandırma ve şeker  sucuk  gibi değişik..
39,00 TL
Vergiler Hariç:39,00 TL
DOĞAL KURU İNCİR - ÜCRETSİZ KARGOKURU İNCİRİN YARARLARI  Kuru incir lif bakımından zengindir: İncir, sizi daha uzun süre dolu tutmanıza yardımcı olan ve kabızlığı gideren iyi bir çözünür lif kaynağıdır.Hayati vitaminler ve mineraller bakımından zengindir: İncir A, B1 ve B2 Vitaminleri, man..
24,00 TL
Vergiler Hariç:24,00 TL
KİLİS KARASI KURU ÜZÜM - ÜCRETSİZ KARGOSiyah Kuru Üzümün YararlarıMineral ve özellikle demir bakımından oldukça zengin olan kuru üzüm, sindirim sorunu çekenlerin her zaman tüketmesi gereken besinler arasında yerini almıştır. Yüksek enerji miktarına sahip olduğu için de gün içerisinde tüketeceği..
22,50 TL
Vergiler Hariç:22,50 TL
Kuru Kayısı Tüketiminin Sağlığa KatkılarıDemir bakımından en zengin gıdalardan biridir.Diyet lifi oranı çok yüksektir. En önemli potasyum kaynakları arasındadır.Yüksek oranda magnezyum içerdiğinden, kan basıncını doğal olarak dengeler ve yüksek tansiyonu düşürür.A vitamini kaynağı olduğund..
16,00 TL
Vergiler Hariç:16,00 TL
Kuru Kuş Üzümü 250 grKuş üzümü (Vitis vinifera), sindirim sistemini korur ve düzenli çalışmasını sağlar, karaciğeri güçlendirici özelliği vardır. Çok iyi bir balgam söktürücüdür. Bağırsakların çalışmasını düzenler ve bağırsakları yumuşatır. Kuş üzümü (Vitis vinifera) damar hastal..
18,00 TL
Vergiler Hariç:18,00 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)